Do zamówienia RegioPaczki na: 01-03-2019

Smaki Dolnego Śląska

17 miejscowości, 23 dostawców, setki produktów pochodzących z Dolnego Śląska. RegioPaczki pozwolą Ci odkryć smaki najróżniejszych zakamarków naszego regionu.

Taniej dla przyjaciół

Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić, a wieść o pojawieniu się RegioFood – miejsca zrzeszającego najlepszych dostawców z Dolnego Śląska – bez wątpienia jest jedną z nich! Nie zwlekaj, podziel się nowiną o najlepszych regionalnych smakach i zyskaj atrakcyjny rabat.

Idea regio paczki

Stworzyliśmy RegioPaczke z myślą o zapracowanych mieszkańcach Wrocławia, którzy zamiast spędzać czas z rodziną, szukali najlepszej jakościowo żywności. RegioPaczki to wyjątkowy produkt na wrocławskim rynku. To odpowiedź na wciąż powracający problem z dostępnością regionalnej żywności.

Chcemy by na wrocławskich stołach królowały produkty z Dolnego Śląska. Unikatowe, naprawdę świeże, naturalne i zdrowe. Mieliśmy okazję rozmawiać osobiście z większością producentów, widzieliśmy ile pasji wkładają w produkcje swoich towarów – te bezpośrednie doświadczenia sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że w Regiopaczce znajdziecie naturalną, najlepszą jakościowo żywność.

Z nami wspierasz lokalnych producentów i wytwórców oraz zdrowie swoich najbliższych. Wypróbuj, a na pewno nie pożałujesz.

FreshMail.pl