Do zamówienia RegioPaczki na 20-12-2019 zostało

Wybierz paczkę dla siebie

RegioPaczka to oszczędność Twojego czasu.

Każdego tygodnia komponujemy dla Ciebie 3 rodzaje gotowych zestawów paczek (ŚREDNIA, DUŻA, FAMILIJNA) składających się ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na wybór produktów, a przy tym za każdym razem odkrywasz nowe smaki.
Możesz również dowolnie urozmaicać gotową kompozycję bądź stworzyć ją całkowicie samodzielnie (TWOJA PACZKA).

 

RegioPaczki dostarczamy za darmo!

Regiopaczki dostarczamy wyłącznie na terenie Wrocławia, w piątki. Więcej w zakładce dostawa.
Zamówienia poza Wrocławiem oraz z dostawą na inne dni można składać za pośrednictwem Sklepu Online.

Smaki Dolnego Śląska

17 miejscowości, 45 dostawców, setki produktów pochodzących z Dolnego Śląska. RegioPaczki pozwolą Ci odkryć smaki najróżniejszych zakamarków naszego regionu.

Taniej dla przyjaciół

Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić, a wieść o pojawieniu się RegioFood – miejsca zrzeszającego najlepszych dostawców z Dolnego Śląska – bez wątpienia jest jedną z nich! Nie zwlekaj, podziel się nowiną o najlepszych regionalnych smakach i zyskaj atrakcyjny rabat.

Idea regio paczki

Stworzyliśmy RegioPaczke z myślą o zapracowanych mieszkańcach Wrocławia, którzy zamiast spędzać czas z rodziną, szukali najlepszej jakościowo żywności. RegioPaczki to wyjątkowy produkt na wrocławskim rynku. To odpowiedź na wciąż powracający problem z dostępnością regionalnej żywności.

Chcemy by na wrocławskich stołach królowały produkty z Dolnego Śląska. Unikatowe, naprawdę świeże, naturalne i zdrowe. Mieliśmy okazję rozmawiać osobiście z większością producentów, widzieliśmy ile pasji wkładają w produkcje swoich towarów – te bezpośrednie doświadczenia sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że w Regiopaczce znajdziecie naturalną, najlepszą jakościowo żywność.

Z nami wspierasz lokalnych producentów i wytwórców oraz zdrowie swoich najbliższych. Wypróbuj, a na pewno nie pożałujesz.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl