Do zamówienia RegioPaczki na: 10-04-2019

Wybierz paczkę dla siebie

RegioPaczka to zestaw świeżych, regionalnych produktów dostarczanych przez lokalnych rolników oraz małe przedsiębiorstwa. Wyróżniamy trzy rodzaje paczek. W każdym tygodniu ich skład jest zmieniany w różnorodną zdrową żywność. Istnieje również możliwość skomponowania składu paczki według własnego zapotrzebowania.

 

Zamów już teraz,
paczkę dostarczymy za darmo!

Regiopaczki dostarczamy wyłącznie na terenie Wrocławia

Smaki Dolnego Śląska

17 miejscowości, 23 dostawców, setki produktów pochodzących z Dolnego Śląska. RegioPaczki pozwolą Ci odkryć smaki najróżniejszych zakamarków naszego regionu.

Taniej dla przyjaciół

Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić, a wieść o pojawieniu się RegioFood – miejsca zrzeszającego najlepszych dostawców z Dolnego Śląska – bez wątpienia jest jedną z nich! Nie zwlekaj, podziel się nowiną o najlepszych regionalnych smakach i zyskaj atrakcyjny rabat.

Idea regio paczki

Stworzyliśmy RegioPaczke z myślą o zapracowanych mieszkańcach Wrocławia, którzy zamiast spędzać czas z rodziną, szukali najlepszej jakościowo żywności. RegioPaczki to wyjątkowy produkt na wrocławskim rynku. To odpowiedź na wciąż powracający problem z dostępnością regionalnej żywności.

Chcemy by na wrocławskich stołach królowały produkty z Dolnego Śląska. Unikatowe, naprawdę świeże, naturalne i zdrowe. Mieliśmy okazję rozmawiać osobiście z większością producentów, widzieliśmy ile pasji wkładają w produkcje swoich towarów – te bezpośrednie doświadczenia sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że w Regiopaczce znajdziecie naturalną, najlepszą jakościowo żywność.

Z nami wspierasz lokalnych producentów i wytwórców oraz zdrowie swoich najbliższych. Wypróbuj, a na pewno nie pożałujesz.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl