Do zamówienia RegioPaczki na 27-11-2020 zostało

Świąteczne paczki w Regiofood!

Każdy lubi dostawać prezenty! Niezależnie od tego, czy kupujesz prezent dla swoich bliskich, czy też pracowników – warto zainwestować w prezent złożony ze zdrowych produktów, dostarczanych od lokalnych dostawców głównie z dolnego śląska.

Wyjątkowe zarówno słodkie jak i wytrawne podarunki znajdziesz w sklepie Regiofood – znajdź produkty, które Cię interesują w naszym sklepie oraz wypełnij formularz! Dostarczymy zamówienie w wybranym przez Ciebie terminie.

 

Załóż zamówienie już dziś!
Otrzymaj paczkę w wybranym przez Ciebie terminie!

Dlaczego my?

 

Jesteśmy specjalistami od regionalnych paczek!
Rocznie sprzedajemy tysiące sztuk wspierając przy tym gospodarzy i rolników z Dolnego Śląska.
Każdego tygodnia komponujemy dla Ciebie 4 rodzaje gotowych zestawów paczek  składających się ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na wybór produktów, a przy tym za każdym razem odkrywasz nowe smaki.

.

Aktualna oferta paczek

Wszystkie produkty są przez nas ręcznie pakowane w ozdobne, świąteczne opakowania.
Paczki mogą się składać z produktów wybranych przez Ciebie spośród produktów w naszym asortymencie lub sami przygotujemy dla Ciebie paczki w określonym budżecie!
Określ nam swoje preferencje, a resztę zrobimy za Ciebie.Co znajdziesz w naszym asortymencie?
Nasz sklep inwestuje w regionalnych dostawców, rolników i gospodarzy.
Staramy się, aby nasze produkty były pozbawione konserwantów, fosforanów oraz wzmacniaczy smaku.
W asortymencie znajdziesz domowej roboty wyroby twarogowe, ciasta, lokalne wina, 100%-owe masła orzechowe, pieczywo, kiszonki, przetwory warzywne, produkty mięsne, kawy, herbaty, sosy, pasty oraz wiele innych.

Co zamawiają nasi klienci?

Czym wyróżniają się nasze świąteczne paczki?

Z nami wspierasz Polskich producentów i rolników

Produkty z 19 miejscowości w Polsce, ponad 50 dostawców, setki produktów pochodzących głównie z Dolnego Śląska. Od lat wspieramy polskich gospodarzy i rolników.

Jesteśmy rodzinną firmą z Wrocławia. Chcieliśmy przestać podawać naszym dzieciom śmieciowe jedzenie, chcieliśmy pokazać im inne – prawdziwe, naturalne smaki. Okazało się, że we Wrocławiu miejsc ze zdrową żywnością jest naprawdę wiele. Znaleźliśmy jedno powtarzające się „ale” – dlaczego ta „świeża” żywność zwożona jest z drugiego krańca kraju? Dlaczego kupowana jest przez pośredników, u których długo zalega w magazynach? Przecież na samym Dolnym Śląsku mamy znakomitych wytwórców i rolników, którzy produkują żywność najwyższej jakości.

 

Jesteśmy sklepem, który łączy w sobie trzy najważniejsze rzeczy: miłość do rodziny, do Dolnego Śląska i do tradycji, z której się wywodzimy.

Odbieramy prosto od producentów. Omijamy pośredników, dzięki czemu na własne oczy widzimy ile poświęcenia oraz miłości wkładane jest w ich produkcję.

Wiele osób twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak „smaki Dolnego Śląska”. My – rodowici wrocławianie – kompletnie się z tym nie zgadzamy! Próbowaliście kiedyś kiełbasę golędzinowską, kapustę kiszoną od Sznajderów, soki z dolnośląskich sadów, ogórki ścinawskie albo żywność z pięknej Doliny Baryczy? Te produkty cechuje niesamowity aromat, cała gama wartości odżywczych, naturalność i przede wszystkim ich lokalny, rzemieślniczy charakter.

Złóż zamówienie na świąteczną paczkę!