Do zamówienia RegioPaczki na: 29-03-2019

Dostawa

Możemy przywieźć paczkę zdrowych produktów prosto pod drzwi albo do biura. Możesz również odebrać swoje zakupy w jednym z punktów odbioru albo w naszym sklepie we Wrocławiu. Nie ma problemu, jeśli mieszkasz poza Wrocławiem, a masz ochotę na regionalne potrawy z Dolnego Śląska. Zaspokoimy również twój głód ? Możesz zamówić przesyłkę kurierską już za 10 zł. Wyślemy ją w dowolne miejsce w Polsce i za granicą. Istnieje jednak małe ograniczenie. Niektórych produktów nie wysyłamy poza Wrocław. A to dlatego, że doceniamy pracę naszych dostawców i chcemy mieć zawsze pewność, że zakupione w RegioFood produkty są dostarczane przy zachowaniu ich najlepszej jakości. Asortyment, który dostępny jest tylko we Wrocławiu, jest wyraźnie oznaczone w naszym sklepie. Dowiedz się więcej o różnych możliwościach dostawy:

Dostawy do domu lub biura (na terenie Wrocławia)

Nasz samochód dostarczy ci zakupy do domu lub do biura! RegioPaczki dowozimy za darmo w każdy piątek w godzinach od 12.00 – 16.00 oraz od 16.00-20.00 (w trakcie składania zamówienia należy wybrać interesujący nasz przedział). Pozostałe przesyłki wysyłamy kurierem. Koszt dostawy wynosi 10 zł.

 

 

RegioFood to nie tylko sklep internetowy ale również wspaniały sklep stacjonarny. Nasz punkt mieści się przy ul. Dzierżoniowskiej 7/1a we Wrocławiu. Zachęcamy do odbioru zakupów bezpośrednio w RegioFood. Zapewniamy miłą atmosferę, ciekawe pogawędki i dla zapominalskich możliwość dokupienia kolejnych produktów ? Czynne: pon-pt. 7.00 – 19.00 sob. 9.00 – 14.00

Paczki poza Wrocław wysyłamy kurierem. Aby otrzymać paczkę na drugi dzień należy złożyć zamówienie najpóźniej do godz. 10.00 dnia poprzedzającego dostawę. Koszt przesyłki wynosi od 10 zł. Zwróć uwagę na produkty oznaczone „dostawa tylko na terenie Wrocławia”. Tych produktów nie możesz zamówić kurierem, ponieważ nie możemy zagwarantować, że zostaną dostarczone w najlepszej jakości. A tylko takie produkty sprzedawane są w RegioFood.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl